For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Occu Talks Hakkında

Bilgi çağında bilginin daha kolay yayılması için yola çıktık. Alanında söyleyecek sözü olanları ve bu bilgilerden istifade etmek isteyenleri kolayca bir araya getirmenin adını “Occu Talks” koyduk.

Occu Talks İngilizce’deki occupational talks (mesleki konuşmalar) kelimelerinden ortaya çıkmıştır.

OccuTalks.com bilginin yayılmasına ve ekonomilerin büyümesine katkı sağlamak amacındadır.

NASIL İŞLER?

Occu Talks, her meslekten ve uzmanlık alanından konuşmacıları, şirketlerle ve etkinliklerle buluşturmaktadır. Bu sayede konuşmacılar kolay ulaşılabilir olmakta, yaptıkları konuşmalar ve katıldıkları etkinliklerle görünürlüklerini artırmaktadırlar. Bu konuşmalar, seminer, eğitim veya panel gibi çeşitli şekillerde gerçekleşebilir.

Şirketler ve etkinlik düzenleyenler açısından, çok sayıda konuşmacının uzmanlık alanlarına göre rahatça aranabildiği OccuTalks.com büyük kolaylık sağlamakta ve zaman kazandırmaktadır.

OccuTalks.com tam üyeliği ücretsizdir! OccuTalks.com gerçekleşen konuşmalardan komisyon almaz! Daha fazla görünür olmak, ön plana çıkmak ve birçok geliştirilmiş özellikten yararlanmak isteyen kullanıcılarımız OccuTalks.com aylık veya yıllık “Prestij Üyelik” paketlerinden yararlanılabilirler.

GELİRLERİMİZ İLE NE YAPIYORUZ?

Gelirlerimiz ile sitemizi geliştirip daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Ayrıca her ay gelirlerimizin %10’unu doğa ve hayvanlar için çalışan derneklere bağışlamaktayız. Bağış yaptığımız dernekler listesini burada görebilirsiniz. Böylece kullanıcılarımız hem kendilerini, hem de çevrelerini geliştirirken doğaya ve hayvanlara sahip çıkmış olmaktadırlar.

0

Toplam Duyuru

0

Toplam Aktif Kullanıcı

0

Öne Çıkan Duyuru

Size en uygun üyelik paketini seçelim

Occu Talks avantajlarından hemen faydalanmaya başlayın!

Aylık Prestij Üyelik

30,00
  • Geçerlilik Süresi: 30 Gün
  • Duyuru Adedi: 4
  • Öne Çıkarılan Duyuru: 1
  • Yükseltilen Duyuru: 1
Planı Seç
Top