For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Profil Resmi

Banu Kaplan KURTOĞLU Aile Danışmanı/Eğitim Uzmanı

  • Banu Kaplan KURTOĞLU Aile Danışmanı/Eğitim Uzmanı

Açıklama

Tarih : 10/07/2019
Şehir : İstanbul, Türkiye

Aile Danışmanı/Eğitim Uzmanı

Özel Okullarda 13 yıl Rehber Öğretmenlik, ARGE, İşe alımve PDR Zümre Başkanlığı yaptı. Çocuk Hakları konusunda Avrupa Birliği Projeleri ve ulusal konferanslarda sunumlar yaptı.

Aile bütünlüğünün sağlanması ve sağlıklı olarak devam etmesi için Duygu Odaklı Aile Danışmanlığı hizmeti veriyor. Aile danışmanlığı kapsamında çiftlerin birbirleri ve çocukları ile olan iletişimleri ve anne baba tutumları üzerine çalışıyor.

Okullarda çalışan idareci, öğretmen ve diğer okul personeline, iletişim konusunda seminer ve atölye çalışmaları yapıyor. Çocuklara Beden farkındalığı, Düşünme becerileri, Yaratıcı düşünme ve Sosyal beceri eğitimleri veriyor. Çocuklar ve çocuklarla çalışan tüm yetişkinlere “Çocuk İhmal ve İstismarı” seminerlerini büyük özveri ile sürdürüyor.

Okullara Eğitim Danışmanlığı ve Sosyal Sorumluluk Projeleri yapıyor. Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında Açı Okullarında İşaret Dili Projesinde proje ortaklığı yaptı.

Annelerin dünyayı değiştireceğine inanan Banu Kaplan Kurtoğlu annelere özellikle “Duygu farkındalığı” sağlayıcı seminerler veriyor. Annesiyle ilişkisinden ortaya çıkmış olan “Anne Atölyesini” Türkiye’nin her yerinde ki annelerle paylaşıyor.

Güzel bir geleceğin mutlu çocuklarla; bunun da eğitimcilerin ve ebeveynlerin bilinçlendirilmesi ile olacağına inanıyor.

Eğitimcilere ve Ebeveynlere www.annebabalaricin.com sitesinde bilgilendirme yazıları yazıyor.

Çevrenize OccuTalks'un faydalarından bahsetmeyi unutmayın!

 Ad Video

Değerlendirme - (5.0)

vahidekesan
  • 16/07/2019

Sevgili Banu Kaplan Kurtoğlu özgün çalışmaları ve sürekli gelişimi ve değişimi takip ederek uygulamalı oyunları ile farkındalık yaratmak konusunda çok başarılı bir uzmandır. Kendisiyle düzenlediğimiz seminerlerde katılımcılar seminer sonrası memnuniyetlerini defalarca dile getirmişlerdir. Kendisine teşekkürü borç bilir ve başarılarının devamını dilerim. @gunumuz_annesi Vahide Keşan

Bu konuşmacıya bir yorum yapın


Top